GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 11654253

nr 1165 4253

Skål

Kina, 1800-tal, diameter: 30 cm

Kondition: lagning

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 26 februari 2018
kl 20:12:52

21/2 16:17:27 1      1.000 kr
26/2 08:32:56 2      Vinnande bud